Головна » Статті » Різне

Виступ батьків першокласника на День Знань (1 вересня)

Доброго дня!

Хочу привітати всіх із початком нового навчального року, з початком нових досягнень та знань.

В першу чергу хочеться привітати тих, для кого цей день був найбільш очікуваним, бажаним і довгоочікуваним. Батьків. Ви чекали цього дня протягом трьох довгих літніх місяців. І сьогодні це збулося. Нарешті ви зможете відпочити, полежати на дивані, поговорити з кумою по телефоні, поки діти в школі.

Не менш важливим це свято є для наших першокласників. Це для них перехід до нової країни – країни Знань, нових друзів і захоплюючих уроків. Хочеться побажати їм наснаги, жаги до знань та бажання бути кращими в школі ніж були ми – їхні батьки. А ми в цьому вам будемо допомагати. Навчайтесь, мужнійте, мудрішайте.

Також цей день особливо важливим і для одиндцятикласників. Вони від сьогоднішнього дня стають на старт, щоб пробігти своє останнє одинадцяте коло. Це шлях, який з’єднує ваше дитинство і з дорослим житям. Від того як ви його пробіжите, залежатиме старт вашого дорослого життя. Не забувайте про це.

Особливим цей день є і для вчителів, одним із яких є і я. Це початок клопіткої роботи над формуванням кожної учнівської особистості. А їх у нашій школі багато. Тут в першу чергу треба побажати нашим педагогам не просто терпіння, а довготерпіння, мудрості і найбільш любові до дитини, до свої роботи та мудрості.

А для всіх учнів хочу сказати таке. Я розумію, що не всім під силу бути відмінниками у навчанні, спортсменами із хорошими фізичними даними, але людиною повинен бути кожен. Пам’ятайте слова із Біблії «Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви... (Матв.7:12)».

Успіхів вам і нам у нашій нелегкій шкільній справі.

Категорія: Різне | Додав: RuslikUA (06.09.2016)
Переглядів: 606 | Теги: 1 вересня, виступ батьків | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar