Головна » Файли » Різне

Екологічна гра "Тихе полювання"
[ · Скачати дистанційно (2,5 Mб) ] 29.05.2016, 13:39

Проект створений для учнів 1-9 класів. Хоча із задоволенням працюють із ним і старші класи та вчителі. В ньому увага акцентується на вивчення (повторення) знань користувача про місцеву водну фауну рідного краю (в даному випадку Волині. «Тихе полювання» має екологічне спрямування). Особливою відмінністю даної гри є те, що вона не призначення для тестування, а для корекції знань учнів і інших користувачів. Тобто, при неправильному виборі варіанту відповіді, вона підсвічується червоним кольором і супроводжується характерним звуком. У випадку правильної відповіді, вона підсвічується зеленим кольором і приємним звуком. Якщо користувач не орієнтується у даному виді риб, він може проглянути детальну характеристику про неї, натиснувши кнопку «Інформація». В архіві міститься файл самої гри та керівництво користувача і інструкція по створенню своєї гри на основі даної. 

Одна з умов використання продукту. Створюючи власний проект на основі мого, не видаляйте моє авторство. Розміщуйте себе як співавтора, поважайте працю інших людей. 

Примітка. Для запуску гри на вашому комп'ютері повинен бути встановлений MS Office 2003 з оновленням або новіший. В майбутньому планується написання гри і на для інших платформ.

Не забувайте залишати коментарі і побажання.

Категорія: Різне | Додав: RuslikUA | Теги: рибалка, біологія, гра
Переглядів: 222 | Завантажень: 70 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar